Co mi zachraňuje pleť aneb Pohádka pro dokonalou pleť od značky EUCERIN

on , ,

No comments

Moje pleť má i přes mé značné protesty stále velkou snahu udržet si "pubertální" vzhled mládí. To znamená, že moje pleť je i přes blížící třicítku (au, to zní hrozně) stále velmi smíšená a stále má za nejlepší přátelé akné. A proto mám často různé nevzhledné stavy pleti :/ Kdy se kouknu do zrcadla a prosím svou pleť, aby zmobilizovala své tajné síly a nasadila turborychlost v regeneraci - Eucerin - Zklidňující noční krémDlouhou dobu jsem hledala zázrak, který by mi v tomto směru pomohl. Zázrak, který by podpořil super rychlou regeneraci rychlého hojení pupínků, podrážděné pleti, suchých míst s odlupujícími šupinkami.... Prostě cokoli :)

Láska na jednu noc nebo na celý život? 
A našla jsem takový zázrak! EUCERIN má ve své řadě pro citlivou pleť se sklonem k zarudnutí unikátní noční krém. Je určený na noc - ale věřte mi - to by byla škoda! Krém je určený pro péči o pleť se sklonem k tvorbě červených skvrn a rozšířených žilek. To ale není vůbec důležitý :) Jeho hlavní a unikátní schopnost, kterou má na mojí pokožku, je super rychlá regenerace a hydratace.
Převážně se s ním mažu dle instrukcí - večer. Ráno se pak probouzím s pletí, která mě při pohledu do zrcadla těší! Zabrání tomu, aby jsem se probudila s novými pupínky a také dokáže mnohem rychleji zahojit ty již vzniklé. Když má moje pokožka hodně špatný den, mažu se s ním i ráno (a když se s ním chci jen mazlit, tak se mažu i odpoledne).

Velké díky zázraku: Eucerin - Zklidňující noční krém.
Seznámit se s ním můžete v lékárnách :)

Leave a Reply